Aktualności arrow Aktualności arrow Wyniki Eliminacji Powiatu Myślenickiego
Wyniki Eliminacji Powiatu Myślenickiego
czwartek, 21 marzec 2013
Image

Protokół z posiedzenia obrad jury eliminacji Powiatu Myślenickiego XXVI Małopolskiego Festiwalu Form Muzycznych i Tanecznych „Talenty Małopolski 2013”, który odbył się w Dobczycach w dniu 20 marca 2013r.

Po wysłuchaniu i obejrzeniu 73 podmiotów wykonawczych – to jest 448 uczestników jury
w składzie:
– Adrian Kulik
– Karolina Leszko
– Roman Michalik
– Anna Wańtuch

postanowiło, że do finału wojewódzkiego w Dobczycach nominowani zostali następujący wykonawcy (w kolejności występowania):

I. W kategorii muzycznej:
- Szkolna Orkiestra „Watermelon Man” – Gimnazjum w Krzyszkowicach
- Małgorzata Polaniak „Jaka róża taki cierń” – Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Tokarni
- Julia Skupień „Odkryjemy miłość nieznaną” – Szkoła Podstawowa w Skomielnej Białej
- Honorata Burtan „Taki cud i miód” – Gimnazjum w Tenczynie
- Martyna Miśkowiec „Nie wierz mi, nie ufaj mi” – Gminny Ośrodek Kultury w Lubniu
- Natalia Hodurek „Pamiętasz była jesień” – I Liceum Ogólnokształcące w Myślenicach
- Weronika Sraga „Silna w rękach” – Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Pcimiu
- Maria Niewitała „Over The Rainbow” - Dobczyce

II. W kategorii tanecznej:
- Zespół Taneczny RETRO, gr. Koncertowa – Gminny Ośrodek Kultury z siedzibą w Sułkowicach
- Zespół HOPE DANCE – Gminny Ośrodek Kultury w Lubniu
- Zespół RETRZAKI 1 – Gminny Ośrodek Kultury z siedzibą w Sułkowicach
- Zespół HIGH HEELS - I Liceum Ogólnokształcące w Myślenicach– nominacja wstrzymana
- Duet Patrycja Krzysztofiak i Kinga Ozimek - Gminny Ośrodek Kultury w Lubniu
- Szymon Kozak - Myślenice
- Zespół RETRZAKI 3 - Gminny Ośrodek Kultury z siedzibą w Sułkowicach
- STUDIO TAŃCA „R” 2 – Studio Tańca „R” w Sułkowicach

Ponadto decyzją jury wyróżnienia otrzymują (wg kolejności prezentacji):

A. W kategorii muzycznej:
- Kamila Ścibor – Gimnazjum w Dobczycach
- CRAZY ACCORDION TRIO – Zespół Szkół w Raciechowicach
- Anna Ryś - I Liceum Ogólnokształcące w Myślenicach
- Agnieszka Frys - Gimnazjum w Dobczycach
- Martyna Rapacz – Gimnazjum w Tenczynie
- Zespół THE CUBE – Zespół Szkół w Dobczycach
- Martyna Raczek – Szkoła Podstawowa w Krzyszkowicach
- Paulina Rusek - I Liceum Ogólnokształcące w Myślenicach
- Joanna Majczyk - I Liceum Ogólnokształcące w Myślenicach
- Olga Lasek – Zespół Szkół w Dobczycach

B. W kategorii tanecznej:

- Zespół Taneczny RETRO, gr. Średnia – Gminny Ośrodek Kultury z siedzibą w Sułkowicach
- Zespół INTOX, gr. Średnia (taniec nowoczesny) – Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach
- Dominika Targosz – Gimnazjum w Dobczycach
- STUDIO TAŃCA „R” 1 – Studio Tańca „R” w Sułkowicach

Jury gorąco dziękuje wszystkim uczestnikom eliminacji powiatowych, ich instruktorom, rodzicom, opiekunom i animatorom za przygotowanie i prezentację programów konkursowych.
    
Jury serdecznie dziękuje organizatorom eliminacji, to jest Starostwu Powiatowemu w Myślenicach, panu Tomaszowi Susiowi – Staroście Myślenickiemu panu Marcinowi Pawlakowi - Burmistrzowi Gminy i Miasta Dobczyce,  panu Andrzejowi Topie - Dyrektorowi oraz pracownikom merytorycznym i technicznym MGOKiS w Dobczycach: pani Katarzynie Maj, panu Łukaszowi Piwowarczykowi i panu Adamowi Piwowarczykowi, wolontariuszom z Zespołu INTOX oraz  z Gimnazjum w Dobczycach za podjęcie trudu przygotowania i profesjonalnej realizacji imprezy.

Jury gratulując laureatom – życzy im sukcesów artystycznych podczas finału wojewódzkiego w Dobczycach.

Na tym protokół zakończono.
 
< Poprzedni   Następny >
Wyszukiwarka
 
Biuletyn Informacji Publicznej
 
Współpraca
 
Telewizja Powiatowa Myślenice