Aktualności arrow Aktualności arrow Cóż wiemy o miłości... - kolejny udany koncert w Kawiarni Muzycznej MGOKiS
Cóż wiemy o miłości... - kolejny udany koncert w Kawiarni Muzycznej MGOKiS
poniedziałek, 18 luty 2013
Image


Katarzyna Radwańska i zespół wspaniałych muzyków: Wojciech Wachułka, Leszek Nowotarski i Bartłomiej Szczepański, zagrali w piątym spotkaniu w ramach cieszącej się dużym powodzeniem Kawiarni Muzycznej MGOKiS. W lekko walentynkowym nastroju, publiczność wysłuchała piosenek – w zdecydowanej większości polskich – które opowiadały, do miłości nawiązywały.

Image

Image

Katarzyna Radwańska bardzo szybko nawiązała kontakt z publicznością, którą zachęciła do wspólnego śpiewania. Na wiele piosenek – zwłaszcza stali bywalcy Kawiarni reagowali bardzo żywiołowo. Ze sceny popłynęły takie przeboje jak: Walc Embarras Ireny Santor, To co mam Anny Jantar, Troszeczkę ziemi Eleni, Trubadurzy i wiele innych. Usłyszeliśmy znane przeboje z repertuaru Piotra Szczepanika, Sławy Przybylskiej, Haliny Kunickiej ale także gwiazd muzyki światowej: Bee Gees, Deana Martina, Whitney Houston, Nat King Cole'a, Billa Madley'a i Jennifer Warners i innych.

Image

Image

Artystom podziękował Zbigniew Rapacz, który nie opuścił żadnego z koncertów Kawiarni Muzycznej. Podziękował także organizatorom za to, że w Dobczycach można skorzystać z nowej propozycji, jaką oferuje ośrodek kultury. Inicjatorem Kawiarni Muzycznej jest Adrian Kulik, który jest instruktorem Zespołu Pieśni i Tańca „Dobczyce”, działającego przy MGOKiS.
Informacje o tym kiedy odbywać się będą koncerty w Kawiarni (najbliższy już w kwietniu) znajdziecie Państwo w Kalendarzu Imprez Dobczyce 2013, a także na stroniach: www.mgokis.dobczyce.pl, www.dobczyce.pl

Image

Image

Zapraszamy do Kawiarni w kwietniu – koncertować będzie Big Band Dobczyce, promując swoją nową płytę z największymi polskimi przebojami.

Image

Image

Image

Image

Image

 
< Poprzedni   Następny >
Wyszukiwarka
 
Biuletyn Informacji Publicznej
 
Współpraca
 
Telewizja Powiatowa Myślenice