Aktualności arrow Aktualności arrow Brąz i miejsce w Kadrze Narodowej dla Renaty Leśniak
Brąz i miejsce w Kadrze Narodowej dla Renaty Leśniak
środa, 13 luty 2013
Image

Brązowy MIKST Renata Leśniak i Wojciech Satora (na podium drudzy z prawej).

Trzecie miejsce w kategorii łuków bloczkowych kobiet zdobyła podczas Halowych Mistrzostw Polski Seniorów w Milówce (które odbywały się od 8 do 10 lutego) Renata Leśniak – zawodniczka MGOKiS Dobczyce. Jako jedna z czterech zawodniczek została powołana do Kadry Narodowej na Halowe Mistrzostwa Europy, które odbędą się w Rzeszowie od 26 lutego do 2 marca.
Poziom tych zawodów był bardzo wysoki i – jak podkreślają sami zawodnicy - należało powalczyć, żeby dostać się do finału.
W Milówce Dobczyce reprezentowali także Ewelina Olesek, która zajęła piąte miejsce, Magdalena Zarzycka, która turniej ukończyła na miejscu szóstym, Magdalena Olesek – zajęła miejsce siódme.
Wśród mężczyzn w kategorii łuków bloczkowych nasz reprezentant, Wojciech Satora zajął 23. miejsce.
W kat. łuków klasycznych mężczyzn startował także Tomasz Pytlak (73 miejsce)
W kat. MIKST łuków bloczkowych miejsce trzecie zajęli Renata Leśniak i Wojciech Satora.
W najbliższy weekend (15 – 17 lutego) łucznicy ponownie powalczą o medale. Tym razem w kat. juniorów i młodzieżowców w Dąbrowie Tarnowskiej.