Aktualności arrow Aktualności arrow Big Band Dobczyce i swing-kolędy w ośrodku kultury
Big Band Dobczyce i swing-kolędy w ośrodku kultury
czwartek, 10 styczeń 2013
Image

Koncert kolęd w wykonaniu dobczyckiego bandu nie po raz pierwszy przyciągnął publiczność do Regionalnego Centrum Oświatowo – Sportowego. Już w ubiegłym roku zespół udowodnił, że kolędowanie może mieć inny wymiar. W niedzielę, 6 stycznia, muzycy zaprosili na koncert wyjątkowy, podczas którego zabrzmiały nie tylko kolędy i pastorałki, ale także piosenki świąteczne.

Image

Image

Image

Publiczność od początku poddała się klimatowi, czemu także przysłużył się Piotr Skóra – wokalista Big Bandu, który ma bardzo dobry kontakt z publicznością. Obok Piotra Skóry, na scenie wystąpiły: Kinga Sędzik i Marysia Niewitała. Śpiewać kolędy mogła także publiczność, którą zespół zaprosił do wspólnego kolędowania.

Image

Image

Image

Zespół zagrał także wersje instrumentalne znanych kolęd – m.in. „Cichej nocy” – za tę zebrał gromkie brawa, ponieważ oryginalna aranżacja urzekła publiczność.

Image

Image

Image

Image

Image

Big Band Dobczyce, któremu dyryguje Ernest Heksel, będzie można usłyszeć w repertuarze „Swinging Christmas” w krakowskiej Rotundzie 20 stycznia – kto nie widział ich w Dobczycach, serdecznie zapraszamy.

Image

Image

Image 
< Poprzedni   Następny >
Wyszukiwarka
 
Biuletyn Informacji Publicznej
 
Współpraca
 
Telewizja Powiatowa Myślenice