Aktualności arrow Aktualności arrow Sukces Zespołu Tanecznego "INTOX"
Sukces Zespołu Tanecznego "INTOX"
poniedziałek, 03 grudzień 2012
Image

Najstarsza grupa Zespołu Tanecznego „Intox”, który działa przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Dobczycach, odniosła pierwszy sukces w kategorii, którą trenuje od niedawna – w tańcu cheerleaders. Dziewczęta 1 grudnia zadebiutowały w VIII Otwartym Turnieju Zespołów Cheerleaders o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Skawina.

Image

Image

W rywalizacji, która miała miejsce w Hali Widowiskowo-Sportowej w Skawinie, dziewczęta z „Intoxu” zajęły V miejsce w kategorii: „senior”. To niemałe osiągnięcie, zwłaszcza, że w konkursie wystąpiły formacje z 5. województw: śląskiego, podkarpackiego, małopolskiego, mazowieckiego i świętokrzyskiego. Zmagania konkursowe oceniało Jury w składzie: Katarzyna Gazda – przewodnicząca jury, trener i sędzia Polskiego Stowarzyszenia Cheerleaders, szkolona pod okiem m.in. Agustina Egurroli i Iwony Pawlowicz; Katarzyna Malinowska - trenerka PSCh, instruktor tańca sportowego; Roksana Maj - była zawodniczka zespołu Sweet Memory z Poczdamu; Małgorzata Wrońska - choreograf grupy Trinity Cheerleaders, specjalistka z zakresu choreografii i akrobatyki, założycielka i inicjatorka Cheer Project oraz Adam Arabski – założyciel i trener kilku grup cheerleaders.

Image

Image

Układy chearleaders w wykonaniu "Intoxu" można oglądać podczas rozgrywek KS "Fenix". "Intoxowi" serdecznie gratulujemy udanego debiutu.

Image
Katarzyna Maj
Zdjęcia: Ewelina Jabłońska
 
< Poprzedni   Następny >
Wyszukiwarka
 
Biuletyn Informacji Publicznej
 
Współpraca
 
Telewizja Powiatowa Myślenice