Aktualności arrow Aktualności arrow I Otwarte Mistrzostwa Małopolski w Tańcach Polskich
I Otwarte Mistrzostwa Małopolski w Tańcach Polskich
piątek, 09 listopad 2012
Image

Wiele ciepłych słów pod adresem organizatorów i podziękowania dla gospodarzy turnieju. Wiele miłych wspomnień - I Otwarte Mistrzostwa Małopolski w Tańcach Polskich "Dobczyce 2012" za nami.

Image

W I Otwartych Mistrzostwach Małopolski w Tańcach Polskich, które odbyły się w dniach 26-28 października wzięło udział 61 par tanecznych (to jest 122 uczestników) z 11 klubów tanecznych z całej Polski:
- Zespół Pieśni i Tańca "Podlasiacy" z Bialskiego Centrum Kultury z Białej Podlaskiej
- Zespół Pieśni i Tańca "Sokołowianie" z Sokołowa Podlaskiego
- Zespół Pieśni i Tańca "Małe Podlasie" z Siemiatycz
- Zespół Pieśni i Tańca "Powiśle" z Puław
- Zespół Tańca Ludowego "Promyki" z Wieliszewa
- Zespół Pieśni i Tańca "Warmia" z Olsztyna
- Zespół Pieśni i Tańca Uniwersytetu Jagiellońskiego "Słowianki" z Krakowa
- Towarzystwo Taneczne "Maki i Powoje" z Krakowa
- Klub Tańców Polskich działający przy Fundacji Ks. Siemaszki z Piekar k. Krakowa
- Międzyszkolny Ludowy Zespół Pieśni i Tańca "Krakowiak" z Krakowa
- Zespół Pieśni i Tańca "Dobczyce" z Dobczyc

Image

Image

Uczestników oceniała komisja sędziowska w składzie:
Sędzia A – Jan Łosakiewicz, sędzia ekspert z Warszawy
Sędzia B – Jarosław Wojciechowski, sędzia ekspert z Warszawy
Sędzia C – Krzysztof Szyszko, sędzia konsultant z Siemiatycz
Sędzia D – Katarzyna Bilska, sędzia z Torunia
SĘDZIA E – Danuta Wojciechowska, sędzia z Warszawy
SĘDZIA SKRUTINER – Marek Wieremiejko, sędzia z Białegostoku
Wyniki przedstawiamy poniżej.

Image

KATEGORIA IV OPEN ( 16-18 LAT )

MIEJSCE 1 - JANTAS ALEKSANDER, BOROŃ ALINA - KTP "MAKI i POWOJE" KRAKÓW
MIEJSCE 2 - MANIECKI JAKUB, BRYK KINGA - ZPiT "DOBCZYCE" DOBCZYCE
MIEJSCE 3 - BOROŃ MIŁOSZ, SERAFIN ALEKSANDRA - KTP "MAKI i POWOJE" KRAKÓW (AWANS DO "A")
MIEJSCE 4 - PAJUREK FILIP, CILIŃSKA MARTA - ZPiT "POWIŚLE" PUŁAWY

Image

Image

Image

Image

Image

KATEGORIA III OPEN ( 13-15 LAT )

MIEJSCE 1 - KOWALCZYK JAKUB, DRZAS JOANNA - ZPiT "MAŁE PODLASIE" SIEMIATYCZE
MIEJSCE 2 - MADYNSKI MATEUSZ, WALASEK OLGA - ZPiT "POWIŚLE" PUŁAWY
MIEJSCE 3 - SAWSKI PAWEŁ, PŁONKA ANNA - ZPiT "DOBCZYCE" DOBCZYCE
MIEJSCE 4 - BOROŃ MIKOŁAJ, BONAREK KLAUDIA - KTP "MAKI i POWOJE" KRAKÓW
MIEJSCE 5 - ŚLĘCZKA MACIEJ, SERWIŃSKA KATARZYNA - KTP "MAKI i POWOJE" KRAKÓW
MIEJSCE 6 - SITARSKI MATEUSZ, DZIEDZIA GABRIELA - ZPiT "MAŁE PODLASIE" SIEMIATYCZE

Image

Image

Image

KATEGORIA II OPEN ( 10-12 LAT )

MIEJSCE 1 - REMBELSKI JAKUB, MISZTAL ALEKSANDRA - ZTL "PROMYKI" WIELISZEW
MIEJSCE 2 - WILK SEBASTIAN, IWAŃSKA KAROLINA - ZPiT "SOKOŁOWIANIE" SOKOŁÓW PODLASKI (AWANS DO "A")
MIEJSCE 3 - BOROŃ MICHAŁ, CHMIELOWSKA ZUZANNA - KTP "MAKI i POWOJE" KRAKÓW
MIEJSCE 4 - RYSKALA DAWID, HYŻY URSZULA - ZPiT "DOBCZYCE" DOBCZYCE
MIEJSCE 5 - PISARSKI MIKOŁAJ, WISZNIEWSKA ZUZANNA - ZPiT "WARMIA" OLSZTYN
MIEJSCE 6 - MORGUNOWICZ MICHAŁ, MAGIER AGATA - ZPiT "PODLASIACY" BIAŁA PODLASKA

Image

Image

Image

KATEGORIA I ( 7-9 LAT )

MIEJSCE 1 - ŁAWRYNOWICZ SZYMON, WIŚNIEWSKA KAROLINA - ZPiT "WARMIA" OLSZTYN
MIEJSCE 2 - KRASUCKI BARTOSZ, KOZŁOWSKA MARTA - ZPiT "PODLASIACY" BIAŁA PODLASKA
MIEJSCE 3 - WYSZYŃSKI RADOSŁAW, LESZCZYŃSKA JULIA - ZTL "PROMYKI" WIELISZEW
MIEJSCE 4 - ROMOWICZ MATEUSZ, HEJMO MARIA - MLZPiT "KRAKOWIAK" KRAKÓW
MIEJSCE 5 - GALOS GRZEGORZ, TRYBEK WIKTORIA - FUNDACJA KS.SIEMASZK PIEKARY
MIEJSCE 6 - WOŹNIAK KORNEL, KOLIŃSKA KAJA - ZPiT "DOBCZYCE" DOBCZYCE

Image

KATEGORIA VII ( POWYŻEJ 40 LAT )

MIEJSCE 1 - BOROŃ MARCIN, BOROŃ AGNIESZKA - KTP "MAKI i POWOJE" KRAKÓW
MIEJSCE 2 - JANTAS KRZYSZTOF, JANTAS BARBARA - KTP "MAKI i POWOJE" KRAKÓW
MIEJSCE 3 - KOZIEŃ JANUSZ, SIATKA ZOFIA - ZPiT "DOBCZYCE" DOBCZYCE

Image

Zapraszamy na stronę poświęconą Mistrzostwom - ZOBACZ

Zobacz relację z Mistrzostw oczami członków Zespołu Pieśni i Tańca  "Dobczyce" - ZOBACZ
 
< Poprzedni   Następny >
Wyszukiwarka
 
Biuletyn Informacji Publicznej
 
Współpraca
 
Telewizja Powiatowa Myślenice