Aktualności arrow Aktualności arrow Do zobaczenia na Madagaskarze! Pożegnanie lata w RCOS
Do zobaczenia na Madagaskarze! Pożegnanie lata w RCOS
środa, 03 październik 2012
Image

Burza oklasków stanowiła o najpiękniejszym kostiumie – ale dla dzieci i tak najważniejsze było, że kostium zaprezentowały, w niedzielne popołudnie, 30 września, w skąpanym w słońcu Regionalnym Centrum Oświatowo – Sportowym, najmłodsi mieszkańcy naszej gminy pożegnali lato. Przyszli z rodzicami, którzy równie dobrze bawili się na tej imprezie przygotowanej w klimacie Madagaskaru. To, jak zapewniają uczestnicy, jedna z „najcieplejszych” i najbardziej uśmiechniętych, jakie miały miejsce w RCOS.

Image

O godzinie 15, na auli widowiskowej dzieci obejrzały film animowany. Po jego emisji odbył się konkurs na najlepsze bajkowe przebranie. W szranki stanęło dwóch królów Julianów i dwóch Alexów.

Image

Dzieci siłą oklasków wybierały najpiękniejszy bajkowy kostium. Pierwsze miejsce zajął przebrany za króla Juliana Wiktor Zbrożek, drugie miejsce przypadło w udziale Mikołajowi Puchale, który przebrał się za lwa Alexa, trzecie miejsce zajął Filip Gorączko przebrany za króla Juliana, a czwarte – Szymon Zbrożek, przebrany za lwa Alexa.

Image

Na uczestników konkursu czekały cenne nagrody. Laureat I miejsca otrzymał vouchery do kina, zdobywcy pozostałych miejsc otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez urząd gminy w Dobczycach.

Image

Zaraz po filmie uczestnicy imprezy przenieśli się na foyer Regionalnego Centrum, gdzie przygotowano dla nich kolejne atrakcje: m.in. zabawy plastyczne, zabawy taneczne, quiz wiedzy z wyemitowanej wcześniej bajki i konkurs taneczny na najlepszy układ choreograficzny do piosenki "Wyginam śmiało ciało". W konkursie tanecznym, po długich i burzliwych obradach, decyzją Jury, w którym zasiadły przedstawicielki Zespołu Tanecznego "Intox", zwyciężyła Angelika Urban, drugie miejsce wytańczył duet: Adam Soboń, Filip Gorączko, trzecie miejsce zdobyła Dominika Danielska.

Image

Na laureatkę I miejsca czekały vouchery do kina, zaś na laureatów II i III miejsca nagrody rzeczowe. Wszystkie dzieci biorące udział w zabawach otrzymały drobne upominki, słodycze, napoje. Żegnając lato, doskonale bawiły się nie tylko dzieci, ale i dorośli.

Image

Imprezę poprowadziły Magdalena Dyrdał i Katarzyna Maj.

Image

Organizatorzy imprezy: Urząd Gminy i Miasta Dobczyce, MSiT Dobczyce oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach serdecznie dziękują wszystkim tym, którzy zdecydowali się spędzić niedzielne popołudnie w Regionalnym Centrum Oświatowo-Sportowym. 

Image
 
< Poprzedni   Następny >
Wyszukiwarka
 
Biuletyn Informacji Publicznej
 
Współpraca
 
Telewizja Powiatowa Myślenice