Aktualności arrow Aktualności arrow Trzynastu reprezentantów z powiatu myślenickiego w finale wojewódzkim "Talenty Małopolski 2012"
Trzynastu reprezentantów z powiatu myślenickiego w finale wojewódzkim "Talenty Małopolski 2012"
czwartek, 29 marzec 2012
Image

Talenty z całego powiatu myślenickiego zjechały do Dobczyc, żeby zawalczyć o nominację do finału wojewódzkiego, który odbędzie się w Czchowie. Jury wybierało szczęśliwców spośród 59. ocenianych grup, duetów, solistów - zarówno w kategoriach tanecznych, jak i muzycznych. W sumie w dobczyckim RCOS-ie wystąpiło 317. uczestników. Do Czchowa pojedzie szczęśliwa trzynastka.

Image


W kategorii muzycznej jury wytypowało: Małgorzatę Polaniak z GOKiS w Tokarni, Annę Ryś z I LO w Myślenicach, Martynę Miśkowiec z GOK w Lubniu, Natalię Hodurek z I LO w Myślenicach, Martynę Rapacz z Gimn. w Tenczynie, Lidię Talagę z ZSO w Myślenicach, Marię Niewitałę z MGOKiS w Dobczycach i Annę Łabuz z GOK w Lubniu.


Image


Image


W kategorii tanecznej: zespół Taneczny RETRO, gr. Koncertowa z GOK z siedzibą w Sułkowicach, Zespół Taneczny RETRO, gr. Średnia z GOK z siedzibą w Sułkowicach, Zespół INTOX z MGOKiS w Dobczycach, Klaudię Guzik z Jazz Dance Center w Myślenicach, Studio Tańca „R” – Studio Tańca „R” i Karolinę Moskal z Sułkowic.


Image


Image


Jury, w którym zasiadali: Mariola Kleczkowska, Ryszard Kleczkowski, Adrian Kulik i Roman Michalik; przyznało również wyróżnienia. W kategorii muzycznej otrzymali je: Zespół LATTE z Myślenic, Kamila Ścibor z Gimn. w Dobczycach, Paulina Rusek z Gimn. w Sułkowicach, Honorata Burtan z Gimn. w Tenczynie, Paulina Skałka z I LO w Myślenicach, Zespół ze Stróży, Karolina Ryś z Gimn. nr 3 w Myślenicach, Gabriela Motyka z SP w Raciechowicach i Maja Kowalska z SP w Dobczycach.


Image


Image


W kategorii muzycznej: duet Jolanta Banowska i Mariola Kępa ze Świetlicy przy OSP w Drogini, Zespół RETRZAKI 3 z GOK z siedzibą w Sułkowicach i Anna Maria Dańda ze Stojowic  


Image


Image
 
< Poprzedni   Następny >
Wyszukiwarka
 
Biuletyn Informacji Publicznej
 
Współpraca
 
Telewizja Powiatowa Myślenice