Aktualności arrow Aktualności arrow Złoto i srebro dla Dobczyc. Indywidualne i drużynowe sukcesy łuczników w Węgierskiej Górce
Złoto i srebro dla Dobczyc. Indywidualne i drużynowe sukcesy łuczników w Węgierskiej Górce
środa, 07 marzec 2012
Image

Koniec lutego był niezwykle udany dla naszych łuczników, którzy świętowali sukcesy z Dąbrowy Tarnowskiej, a tutaj już kolejne medale. Tym razem walczyli o nie juniorzy i młodzieżowcy. Zawody odbyły się w Węgierskiej Górce.

Image

Nasi łucznicy rywalizowali w Mistrzostwach Polski Juniorów i Młodzieżowców w łucznictwie, które odbywały się tam od 2 do 4 marca. Dobczycka sekcja zaprezentowała bardzo wysoki poziom i udowodniła tym samym, że należy do krajowej czołówki. W kategorii juniorek, II miejsce i tytuł Wicemistrzyni Polski zdobyła Magdalena Zarzycka. Również wysoko, bo na V pozycji, uplasowała się Anna Olesek, a w kategorii juniorów ostatecznie VII miejsce zajął Wiktor Walas.

Image

Reprezentanci sekcji MGOKiS Dobczyce w kategorii drużynowej zdobyli II miejsce i tytuł drużynowych Mistrzów Polski w łucznictwie.

Image

W kategorii młodzieżówek Ewelina Olesek była bezkonkurencyjna. Do Dobczyc wróciła ze złotym medalem i tytułem Mistrza Polski. Ale to nie był jedyny złoty medal. Magdalena Zarzycka (srebrna medalistka w swojej kategorii) wystartowała także w duecie z Wiktorem Walasem w kategorii miksta. Zaowocowało to zdobyciem przez nich drugiego złotego medalu dla Dobczyc. 
Serdecznie gratulujemy zawodnikom sukcesów sportowych i życzymy kolejnych złotych medali.  
(AnKa)
 
< Poprzedni   Następny >
Wyszukiwarka
 
Biuletyn Informacji Publicznej
 
Współpraca
 
Telewizja Powiatowa Myślenice