Aktualności arrow Aktualności arrow Słodycze i dobre słowo - Mikołaj odwiedził Dobczyce
Słodycze i dobre słowo - Mikołaj odwiedził Dobczyce
środa, 07 grudzień 2011
Image

Przyjechał samochodem, nie saniami – ale nie zapomniał. Mikołaj po raz kolejny pojawił się w Dobczycach i przy strażnicy w Rynku spotkał się z mieszkańcami. Z największą radością przywitały go dzieci, które już z daleka przyjaźnie do niego machały. 
Image

Mikołaj przywiózł do Dobczyc piękne słońce, wymarzone na rodzinne spacery. Dlatego też po mszy św., po której odbyło się spotkanie przy strażnicy, dzieci i dorośli nie umykali szybko do domów, przestępując z nogi na nogę z zimna. W tym roku był czas, żeby na dłużej się zatrzymać, porobić więcej zdjęć, a święty Mikołaj mógł pożartować i porozmawiać z dziećmi.

Image

Przede wszystkim sędziwy gość obdarował napotkanych i zgromadzonych w Rynku mieszkańców, słodyczami. Organizator mikołajkowego spotkania w Rynku w Dobczycach, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu, serdecznie dziękuje wszystkim sponsorom, bez których życzliwości ta impreza nie mogłaby się odbyć:
Bankowi Spółdzielczemu w Dobczycach
Firmie „Larkis”
Firmie „Bahlsen” Oddział Jawornik
Supermarketowi „Jan”
Firmie „Galia”
Piekarni-Cukierni „Złoty Kłos”
Piekarni-Cukierni „Dom Chleba”.

Image

Organizatorzy pragną także podziękować Tomaszowi Buczkowi i Irminie Faron, policjantom z komisariatu policji w Dobczycach, wolontariuszom Malty oraz harcerzom, których pomoc była jak zawsze nieoceniona. 
(AnKa)
 
< Poprzedni   Następny >
Wyszukiwarka
 
Biuletyn Informacji Publicznej
 
Współpraca
 
Telewizja Powiatowa Myślenice