Aktualności arrow Aktualności arrow "Dobczyce" na Turnieju Międzynarodowym
"Dobczyce" na Turnieju Międzynarodowym
poniedziałek, 04 lipiec 2011
Image

W sobotę, 2 lipca, do Siemiatycz zjechały najlepsze pary z Polski, Ukrainy, Litwy i Białorusi, a to za sprawą odbywającego się tam IX Międzynarodowego i XIII Ogólnopolskiego Turnieju Tańców Polskich "O Podlaską Szyszkę". W zmaganiach  konkursowych wzięło udział 8 reprezentacyjnych par Zespołu Pieśni i Tańca "Dobczyce".

Image

Jakub Maniecki i Kinga Bryk po raz kolejny zameldowali się na podium konkursu w kategorii III (13-15 lat) w klasie B, tym razem wytańczyli 2 miejsce.

Image

Dawid Ryskala i Urszula Hyży po raz pierwszy awansowali do finału kategorii II (10-12 lat) w klasie mistrzowskiej A, zajmując ostatecznie 5 miejsce.

Image

Przemysław Walas i Ewa Para w kategorii II (10-12 lat) w klasie B zajęli 20 miejsce.

Image

Karol Palonek i Katarzyna Kloczkowska w kategorii II w klasie B zajęli 23, był to ich pierwszy turniej o randze ogólnopolskiej i międzynarodowej.

Image

Paweł Sawski i Anna Płonka po zaciętej rywalizacji uplasowali się na 11 miejscu w kategorii III (13-15 lat) w klasie mistrzowskiej A.

Na 14 miejscu w kategorii III (13-15 lat) w klasie tanecznej B sklasyfikowane zostały ex aequo następujące pary: