Aktualności arrow Aktualności arrow Najmłodsi łucznicy idą w ślady starszych kolegów
Najmłodsi łucznicy idą w ślady starszych kolegów
czwartek, 07 kwiecień 2011
W dobczyckiej sekcji łuczniczej rosną kolejni mistrzowie. Podczas Halowych Mistrzostw Małopolski Dzieci i Młodzików, które odbyły się w Krakowie, reprezentacja z Dobczyc dobrze się spisała, zajmując wysokie miejsca. W zawodach startowało w sumie 64. zawodników.

Image
Nasi reprezentanci zajęli następujące miejsca w swoich kategoriach: W kategorii Młodzicy, wśród dziewcząt, na drugim miejscu turniej ukończyła Wioletta Palonek, na trzecim – Sabina Machajska. Na ósmym miejscu w tej kategorii była Aleksandra Działek. Wśród chłopców, w kategorii Młodzików: na dziewiątym miejscu turniej ukończył Gabriel Płoskonka, na piętnastym – Wiktor Płoskonka, na osiemnastym – Mateusz Bolesta.
W kategorii Dzieci Starsze, wśród chłopców, trzecie miejsce zdobył Bartosz Działek, czwarte – Bartosz Romanek, piąte – Michał Kapuściński, szóste – Jakub Zabzdyr.
W kategorii Dzieci Młodsze, wśród chłopców, pierwsze miejsce zajął Sebastian Bednarczyk, trzecie – Jakub Bajer. Na ósmym miejscu, w tej kategorii, turniej ukończył Sławomir Świtała, na dziewiątym – Jakub Majewski, na dziesiątym – Wojciech Kapuściński.
Zdobywcy miejsc I – III otrzymali medale oraz nagrody rzeczowe.  
 
< Poprzedni   Następny >
Wyszukiwarka
 
Biuletyn Informacji Publicznej
 
Współpraca
 
Telewizja Powiatowa Myślenice