Aktualności arrow Aktualności arrow Anioł Pokoju z gościną w ośrodku kultury
Anioł Pokoju z gościną w ośrodku kultury
wtorek, 26 październik 2010

Image

„Anioł Pokoju” – pod takim hasłem, w Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu, przeprowadzono tegoroczny, „anielski” konkurs plastyczny. Do konkursu zgłoszono 159 prac z gminy Dobczyce. Poziom tegorocznego konkursu był bardzo wyrównany. Jury, w którym w tym roku zasiadali Zofia Tylek (przewodnicząca), Andrzej Tylek i Katarzyna Maj, przyznało 38 nagród i wyróżnień w czterech kategoriach wiekowych. Najwięcej w kategorii klas I – III (6 – 9 lat).

W kategorii wiekowej 5-6 lat (oddziały przedszkolne) pierwsze miejsce zdobyła Hiacynta Paluch z kl. 0 z Kornatki, drugie miejsce – Emilia Knapik i Patrycja Szostak (obie z kl. 0 ze Stadnik). Trzecie miejsce przyznano Joannie Jędrzejczyk z PS nr 1 z Dobczyc oraz Justynie Sendor z Brzączowic. Wyróżnienia otrzymali: Mikołaj Skiba, Magdalena Stanisławczyk, Agnieszka Płatek (wszyscy z Kornatki) oraz Teresa Czajczyk (MGOKiS Nowa Wieś).

Image

W kategorii wiekowej 6-9 lat (klasy I – III) pierwsze miejsce przyznano Marii Stasik z SP w Kornatce, drugie miejsce otrzymali Weronika Grosicka z kl. III z SP w Nowej Wsi, Małgorzata Bławut z kl. III MGOKiS Nowa Wieś oraz Kacper Kęsek z kl. I z SP w Dobczycach. Trzecie miejsce przyznano Magdalenie Klakli z kl. I z SP w Kornatce i Gabrieli Baran z kl. Ic z SP w Dobczycach. Wyróżnienia jury przyznało: Magdalenie Dudzie (kl. I z SP w Kornatce, Nikoli Hyży z kl. II z SP w Stadnikach, Edycie Kęsek z kl. III z SP w Kornactce, Patrykowi Zabdyrowi z kl. I z SP w Dobczycach, Wojciechowi Grochalowi z kl. I z SP w Dziekanowicach, Zuzannie Salawie z kl. II z SP w Brzączowicach, Zuzannie Błaszczyk z kl. II z SP w Dziekanowicach, Paulinie Rozwadowskiej z kl. II z SP w Dziekanowicach, Piotrowi Nowakowi z kl. IIIc z SP w Dobczycach, Elizie Salawie z kl. I z SP w Kornatce, Bartłomiejowi Drabikowi z kl. IIc z SP w Dobczycach i Dawidowi Burdzie z kl. III z SP w Dziekanowicach.

W kategorii wiekowej 9-12 lat (klasy IV – VI) pierwsze miejsce przyznano Grzegorzowi Słowikowi z kl. Va z SP w Dobczycach, drugie – Natalii Hyży z SP w Dobczycach, Karolinie Sawskiej z kl. VId z SP w Dobczycach oraz Kindze Piwowarczyk z kl. V z SP w Kornatce. Trzecie miejsce otrzymała Dominika Płoskonka z kl. IV z SP w Kornatce. Wyróżnienia otrzymali: Angelika Pudlik z kl. V z SP w Stadnikach, Natalia Leśniak z kl. IV z SP w Kornatce, Maja Kowalska z kl. IV z SP w Dobczycach, oraz Magdalena Włodarczyk z kl. IVb z SP w Dobczycach.

W kategorii wiekowej 12-16 lat (gimnazjum) pierwsze miejsce otrzymała Agata Piwowarczyk z kl. I, natomiast wyróżnienie przyznano Karolinie Selwie – także z kl.I.

Laureaci otrzymają dyplomy i nagrody ufundowane przez Urząd Gminy i Miasta w Dobczycach oraz Państwa Zofię i Andrzeja Tylków. Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród odbędzie się 28 października o godz. 12:30 w sali Ośrodka Kultury.  

 
< Poprzedni   Następny >
Wyszukiwarka
 
Biuletyn Informacji Publicznej
 
Współpraca
 
Telewizja Powiatowa Myślenice