Aktualności arrow Aktualności arrow My Way z główną nagrodą w Przeglądzie Rockowym
My Way z główną nagrodą w Przeglądzie Rockowym
poniedziałek, 16 sierpień 2010
Image

Cztery zespoły wzięły udział w Dobczyckim Przeglądzie Rockowym, który odbył się 10 sierpnia na małej scenie przy ul. Podgórskiej. Publiczność zobaczyła Mutant Mass, The Bastard, Enter to Escape, My Way. Zespoły walczyły o nagrodę, którą jest 10 godzin nagrań w sułkowickim Amadeus Studio. Przegląd był jedną z atrakcji Festiwalu Tradycji i Współpracy Polsko – Słowackiej Dobczyce 2010.

Image

Przegląd został zorganizowany przez Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach. Skierowany był do zespołów z powiatu myślenickiego, ale nie tylko – stąd zgłoszenie od zespołu Transporter z Iławy. Ten niestety nie mógł przyjechać – co dla niektórych stanowiło duży niedosyt.

Image

Wszystkie zespoły biorące udział w Przeglądzie, otrzymały dyplomy uczestnictwa, a wykonawcy – pamiątkowe gadżety z Dobczyc z logo Festiwalu.  

Image

Dobczycki Przegląd Rockowy odbywał się w ramach Festiwalu Tradycji i Współpracy Polsko – Słowackiej Dobczyce 2010 który realizowany jest z projektu „Rozszerzenie współpracy gmin Dobczyce i Sarisskie Michalany na polach kultury, rekreacji i turystyki przez włączenie nowych partnerów”. Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską z funduszy Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Tatry w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.  

Image

Image

Image

Image

Anka Stożek


 
< Poprzedni   Następny >
Wyszukiwarka
 
Biuletyn Informacji Publicznej
 
Współpraca
 
Telewizja Powiatowa Myślenice