Aktualności arrow Aktualności arrow Wakacyjna przygoda z Dobczyckim Klubem Tenisowym Top Spin
Wakacyjna przygoda z Dobczyckim Klubem Tenisowym Top Spin
środa, 08 lipiec 2015
Image 
 
Dobczycki Klub Tenisowy Top Spin zaprasza dzieci i dorosłych z gminy Dobczyce na wakacyjne zajęcia z tenisa ziemnego. W lipcu Klub zaprasza także na I Rodzinny Turniej Tenisa Ziemnego Family Cup Dobczyce 2015.
 
Dobczycki Klub Tenisowy TOP SPIN zaprasza dzieci i dorosłych z gminy Dobczyce na wakacyjną przygodę z tenisem.
Dzieci w wieku od 4 do 8 lat będą mogły uczestniczyć w BEZPŁATNYCH zajęciach (łącznie 10 godzin) przygotowujących do gry w tenisa. Najmłodsi będą musieli zabrać ze sobą rakiety (dysponujemy tylko 6 rakietami dla dzieci o wzroście od 128 cm). Dla dorosłych przewidziane są zajęcia Tenis X-Press w cyklu 9-godzinnym dla początkujących (sprzęt zapewnia organizator). Treningi będą odbywać się na Orliku w Dobczycach i poprowadzi je trener z uprawnieniami - pan Grzegorz Kosek.
Zgłoszenia zawierające imię, nazwisko - adres zamieszkania - nr telefonu - wiek, należy kierować na adres Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, musisz mieć włączony Javascript by go zobaczyć Terminy zajęć zostaną ogłoszone wkrótce na www.facebook.com/topspindobczyce
Serdecznie zapraszamy! Liczba miejsc ograniczona!
 
Zapraszamy wszystkie dzieci razem z mamą lub tatą (wujkiem, ciocią, dziadkiem, babcią ) do udziału w I Rodzinnym Turnieju Tenisa Ziemnego!
Pary deblowe (dorosły - dziecko) mogą się zgłaszać na adres Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, musisz mieć włączony Javascript by go zobaczyć do 12 lipca 2015. W zgłoszeniu należy podać imiona i nazwiska zawodników, wiek dziecka, stopień pokrewieństwa, adres i nr telefonu kontaktowego.
Start Turnieju w sobotę 18 lipca 2015 na korcie Orlik o godzinie 9.00. Na uczestników czekają puchary, medale, dyplomy i nagrody oraz wspaniała zabawa!
Zapraszamy!
 
Następny >
Wyszukiwarka
 
Biuletyn Informacji Publicznej
 
Współpraca
 
Telewizja Powiatowa Myślenice