"Folklor w duszy gra" - laureaci II Otwartego Konkursu Plastycznego
środa, 10 czerwiec 2015
 Image
 
Znamy laureatów II Otwartego Konkursu Plastycznego „Folklor w duszy gra”. Konkurs rozstrzygnięty został 8 czerwca w Regionalnym Centrum Oświatowo-Sportowym w Dobczycach. Komisja w składzie: Elżbieta Moskal – plastyk; Ewa Tkaczyk – bibliotekarz, plastyk; Paulina Karp - przedstawiciel ZPiT „Dobczyce”, oceniła 131 prac plastycznych rysunkowych i malarskich, wykonanych przez dzieci, młodzież i uczestników WTZ z powiatu myślenickiego.
Wernisaż wystawy i uroczyste rozdanie nagród odbędzie się 13 czerwca o godz. 15. we foyer RCOS w Dobczycach.
 
 Image
 
Komisja, podczas oceniania prac, zwróciła uwagę na samodzielność wykonania i ekspresję plastyczną, ukazanie barwności strojów i motywów ludowych, oraz nawiązanie do folkloru polskiego.
 
Image
 
 Image
 
 Image
 
Prezentujemy wyniki Konkursu:
 
Kategoria: Przedszkola:
1 miejsce: Antoni Jankowicz, GOK Sułkowice
2 miejsce: Natalia Kaleta, GOK Sułkowice
3 miejsce: Natalia Wójcik, MGOKiS Dobczyce
 
Wyróżnienia: Amelia Szczepańska, MGOKiS Dobczyce, Weronika Horecka, MGOKiS Dobczyce
 
 Image
 
Image
 
 Image
 
Kategoria: Klasy 1 – 3 Szkoła Podstawowa
Przyznano 3 równorzędne nagrody:
1 miejsce: Renata Bajer, MGOKiS Dobczyce
1miejsce: Wiktoria Piwowarska, GOK Sułkowice
1miejsce: Danuta Madej, GOK Sułkowice
 
Wyróżnienia: Julita Latoń, GOK Sułkowice, Julia Bartosz GOK Sułkowice
 
 Image
 
 Image
 
 Image
 
Kategoria: Klasy 4 - 6 Szkoła Podstawowa
1 miejsce: Natalia Jankowicz, GOK Sułkowice
2 miejsce: Anna Chorabik, Szkoła Podstawowa Kornatka
3 miejsce: Zuzanna Stefan, Szkoła Podstawowa w Drogini
 
Wyróżnienie: Daria Krawczyk, Szkoła Podstawowa Kornatka, Daniel Zając, MGOKiS Dobczyce Karina Spytek, MGOKiS Dobczyce Natalia Sukta, Szkoła Podstawowa Kornatka
 
Image
 
 Image
 
 Image
 
Kategoria: Młodzież
1 miejsce: Sylwia Suder- Gimnazjum nr 1 Myślenice
2 miejsce: Aleksandra Gaweł ZPO w Węglówce, Gimnazjum im. Św. Józefa
2 miejsce: Dominika Targosz - Liceum im.T Kościuszki, ZPiT Dobczyce
 
Wyróżnienia: Izabela Brytan, Gimnazjum nr 1 Myślenice, Ewelina Widlak, Gimnazjum nr 1 Myślenice, Sebastian Głąb, Gimnazjum im. Jana Pawła II w Dobczycach, Michał Fila, Publiczne Gimnazjum w Trzemeśni
 
 Image
 
 Image
 
 Image
 
Kategoria: Warsztaty Terapii Zajęciowej:
1 miejsce: Maria Jasek, WTZ Dobczyce
2 miejsce: Anna Murzyn, WTZ Dobczyce
3 miejsce: Jan Banaś, WTZ Dobczyce
 
Wyróżnienie: Danuta Dróżdż, WTZ Harbutowice
 
 Image
 
 Image
 
 Image
 
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy udziału w konkursie. Laureaci miejsc 1-3 otrzymają nagrody i dyplomy, a laureaci wyróżnień – dyplomy.
 
< Poprzedni   Następny >
Wyszukiwarka
 
Biuletyn Informacji Publicznej
 
Współpraca
 
Telewizja Powiatowa Myślenice