Aktualności arrow Aktualności arrow Najpiękniejsze piosenki o miłości w Kawiarni Muzycznej MGOKiS
Najpiękniejsze piosenki o miłości w Kawiarni Muzycznej MGOKiS
poniedziałek, 16 luty 2015
 Image
 
Najpiękniejsze piosenki o miłości, w wykonaniu znanej dobczyckiej publiczności Katarzyny Radwańskiej, wypełniły foyer dobczyckiego RCOS. Podczas koncertu, utrzymanego w nastrojowym tonie, pani Katarzyna wraz z zespołem, przypomniała ponadczasowe polskie przeboje. Nie zabrakło także utworów w językach angielskim i włoskim. Tradycyjnie do wspólnej zabawy włączyła się niezastąpiona, dobczycka publiczność. także anglojęzycznych i włoskojęzycznych hitów.
 
 Image
 
 Image
 
Walentynkowy koncert zagrali i zaśpiewali w Dobczycach:
Katarzyna Radwańska – wokalistka m.in. zespołu „MusicWay” i projektu Tribute to Abba. Od 11 lat związana z legendarnym krakowskim zespołem „Boba Jazz Band”, Triem Wojciecha Groborza oraz wieloma znakomitymi krakowskimi muzykami. Laureatka wyróżnienia w Konkursie Wokalistów Jazzowych w Zamościu, laureatka II miejsca w Wojewódzkim Konkursie Poezji Śpiewanej w Krakowie, uczestniczka licznych festiwali jazzowych m.in.: „Bielskiej Zadymki Jazzowej”, „Krakowskich Zaduszek Jazzowych”, Festiwalu w Old Sacramento, „Baszta Jazz Festivalu”, „Letniego Festiwalu Jazzowego” w Piwnicy pod Baranami. Współpracowała m.in. ze szwedzkim zespołem „Dixieland Society”, "The Willows Revival Singers", formacją Leszka Żądły, a także z "Big Warsaw Band", "Old Metropolitan Band" oraz z rewelacyjnym krakowskim "Jazz Band Ball".
 
 Image
 
Wojciech Wachułka (instrumenty klawiszowe) - obdarzony ogromną intuicją muzyczną, jeden z najbardziej wziętych pianistów w Krakowie. Występował na scenach niemal całego świata, zarówno w formacjach muzycznych, jak i zespołach teatralnych, gdzie często bywa akompaniatorem. Chętnie grywa w big-bandach, ma więc na koncie także sporo realizacji telewizyjnych. Na scenie lubi łączyć jazz z muzyką rozrywkową i w tej tonacji mieści się styl jego akompaniamentu. Potrafi doskonale podkreślić charakter wokalu.
 
 Image
 
Leszek Nowotarski (saksofony, flet) - muzyk, flecisto-saksofonista, reżyser dźwięku, realizator post-produkcji dźwiękowej w telewizji, absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach oraz Studium Realizacji Dźwięku w Krakowie. Współpracował z licznymi big bandami, muzykami i artystami (m.in. z Markiem Bałatą, Ewą Bem, Anną Serafińską, Grzegorzem Turnauem). Pracował niemal na całym świecie z różnymi formacjami muzycznymi.
 
 Image
 
Bartłomiej Szczepański (perkusja, instrumenty perkusyjne) - absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie, artysta Teatru im. Stanisława Ignacego Witkiewicza w Zakopanem oraz Krakowskiego Teatru Kto.
 
Image
 
 Image
 
< Poprzedni   Następny >
Wyszukiwarka
 
Biuletyn Informacji Publicznej
 
Współpraca
 
Telewizja Powiatowa Myślenice