Aktualności arrow Aktualności arrow Ogólnopolski sukces dobczyckich łuczników
Ogólnopolski sukces dobczyckich łuczników
wtorek, 10 marzec 2015
 Image

Pierwsze miesiące 2015 roku zaowocowały bardzo dobrymi wynikami w rywalizacji sportowej, jakie osiągnęli zawodnicy Sekcji Łuczniczej MGOKiS.

Image

Image

W dniach 13-15 lutego w Halowych Mistrzostwach Polski Seniorów zorganizowanych w Milówce, dobczyccy łucznicy uplasowali się na wysokich miejscach. W kategorii Łuków Bloczkowych Kobiet III miejsce na podium i brązowy medal ustrzeliła Magdalena Zarzycka, VIII miejsce przypadło w udziale Renacie Leśniak.
W kategorii Łuków Bloczkowych Mężczyzn XVII miejsce zdobył Jakub Fularski. W Kategorii Miksty – łuki bloczkowe V miejsce wywalczyli Magdalena Zarzycka i Jakub Fularski.

Image

Image

7 marca liczna reprezentacja Sekcji Łuczniczej MGOKiS Dobczyce wystartowała w Memoriale Trenerów w Dąbrowie Tarnowskiej. Na pierwszym miejscu podium w kategorii Łuki Bloczkowe Open stanęła Magdalena Zarzycka.