Aktualności arrow Aktualności arrow Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach zakupił sprzęt łuczniczy
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach zakupił sprzęt łuczniczy
czwartek, 26 luty 2015
 Image
 
Z radością informujemy, że dotarł już do nas także sprzęt łuczniczy: komplet 8 mat łuczniczych, komplet 8 łuków wraz z akcesoriami (8 łuków, 8 majdanów, 8 ramion, 8 cięciw, 8 podstawek pod strzałę, 8 celowników) komplet 40 strzał i komplet 80 tarcz. Sprzęt łuczniczy udostępniany będzie nieodpłatnie osobom indywidualnym, stowarzyszeniom i instytucjom wyłącznie po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej oraz podpisaniu stosownych oświadczeń.
 
 Image
Image 
 
Image
 
 Image
 
Zakup sprzętu możliwy był w ramach projektu „Wyposażenie hali sportowej MGOKiS w sprzęt sportowy do rekreacji ruchowej”, realizowanego przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach. Jego celem jest zwiększenie atrakcyjności turystycznej i sportowo-rekreacyjnej obszaru objętego LSR oraz pobudzenie aktywności ruchowej mieszkańców i turystów poprzez wyposażenie hali sportowej MGOKiS w sprzęt sportowy do rekreacji ruchowej z dziedziny łucznictwa i tenisa stołowego.
 
 Image
 
 Image
 
 Image
 
Sprzęt do tenisa stołowego zakupiony został w ubiegłym roku i korzystają już z niego nieodpłatnie wszyscy zainteresowani.
 
 Image
 
 Image
 
 Image
 
Zakup sprzętu sportowego współfinansowany jest ze środków EFRROW objętych Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013, w ramach działania działania 413 – „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju dla małych projektów”.
 
 Image
 
 Image
 
 Image
 
 Image
 
< Poprzedni   Następny >
Wyszukiwarka
 
Biuletyn Informacji Publicznej
 
Współpraca
 
Telewizja Powiatowa Myślenice