Aktualności arrow Aktualności arrow Noworoczny koncert Zespołu Pieśni i Tańca Dobczyce
Noworoczny koncert Zespołu Pieśni i Tańca Dobczyce
środa, 04 luty 2015
 Image
 
Na początku lutego Zespół Pieśni i Tańca Dobczyce przygotował dla mieszkańców Dobczyc oraz dla swoich fanów, którzy przyjechali z często odległych stron, nie lada gratkę. Na scenie auli widowiskowej Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego Zespół zaprezentował się w noworocznym programie. Koncert ten zadedykowany został zmarłemu w styczniu burmistrzowi Marcinowi Pawlakowi.
 
 Image
 
 Image
 
Image 
 
Dzieci i młodzież z dobczyckiego zespołu zabrały mieszkańców w taneczno-śpiewaną podróż po różnych regionach Polski: od Śląska, Rzeszowszczyzny, na regionie krakowskim kończąc. Był to drugi, po ubiegłorocznym, koncert noworoczny, podczas którego można było nie tylko obejrzeć tańce regionalne, ale i posłuchać pieśni w wykonaniu zespołu.
 
 Image
 
 Image
 
 Image
 
- To wielka radość patrzeć jak ten zespół się rozwija, liczny zespół, trenerzy i kapela, która do tego dochodzi - mówił Paweł Machnicki. Podziękował on wszystkim za organizację koncertu, trenerom, zespołowi i rodzicom. – Dziękuję, że dedykowaliście ten koncert mojemu przyjacielowi Marcinowi Pawlakowi – dodał.
Bogumił Pawlak – syn burmistrza Pawlaka, podziękował wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania koncertu.
 
 Image
 
 Image
 
 Image
 
- 11 listopada mój tata stał jeszcze na tej scenie i mówił o planach. On ich już nie zrealizuje, ale zostawił swój plan i tego nie możemy zmarnować. Nie powinniśmy stanąć w miejscu – mówił Bogumił Pawlak.
 
 Image
 
 Image
 
 Image
 
Instruktor i opiekun Zespołu Adrian Kulik zaprosił wszystkich na obchody Jubileuszu 15-lecia Zespołu Pieśni i Tańca Dobczyce, które planowane są na październik tego roku.
(MaG)
 
 Image
 
 Image
 
 Image
 
Image
 
 Image
 
 Image
 
Image
 
 Image
 
 Image
 
 Image
 
 Image
 
Image 
 

 
Więcej zdjęć z koncertu:
 
 
< Poprzedni   Następny >
Wyszukiwarka
 
Biuletyn Informacji Publicznej
 
Współpraca
 
Telewizja Powiatowa Myślenice