Aktualności arrow Aktualności arrow Orkiestra Dęta Dobczyce otrzymała nowe instrumenty
Orkiestra Dęta Dobczyce otrzymała nowe instrumenty
piątek, 23 styczeń 2015
 Image
 
W 2014 roku Miejsko Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach podpisał z Urzędem Marszałkowskim umowę na realizację „małego projektu”, pt. „Wyposażenie Orkiestry Dętej "Dobczyce" w instrumenty i akcesoria muzyczne oraz organizacja koncertu dla ludności z obszaru LGD Turystyczna Podkowa, promującego 95-lat istnienia Orkiestry.” Dzięki realizacji projektu zakupione zostały instrumenty, które zostaną zaprezentowane podczas koncertu, pt. "Orkiestra Dęta "Dobczyce" na 95-lecie" - w piątek, 23 stycznia o godz. 19:00, w sali widowiskowej Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach (ul. Szkolna 43). Wstęp bezpłatny.
 
 Image
 
 Image
 
Z przyjemnością informujemy, że dzięki realizacji projektu, Orkiestra Dęta "Dobczyce" otrzymała następujące instrumenty i akcesoria muzyczne:
1 zestaw perkusyjny
1 saksofon barytonowy,
1 saksofon sopranowy,
1 saksofon tenorowy,
1 saksofon altowy,
1 trąbka
1 klarnet
1 komplet stroików (70 szt.)
 
 Image
 
 Image
 
Całkowita wartość projektu: 29 746,00zł. Dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego: 18 700,00zł. Zakup instrumentów oraz organizacja koncertu współfinansowane są ze środków Unii Europejskiej,: „Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów wiejskich”, objętych PROW na lata 2007-2013, w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” dla małych projektów
 
 Image
 
 Image
 
< Poprzedni   Następny >
Wyszukiwarka
 
Biuletyn Informacji Publicznej
 
Współpraca
 
Telewizja Powiatowa Myślenice