Aktualności arrow Aktualności arrow Talent Małgorzaty Bławut po raz kolejny nagrodzony w konkursie ogólnopolskim
Talent Małgorzaty Bławut po raz kolejny nagrodzony w konkursie ogólnopolskim
poniedziałek, 17 luty 2014
 Image
 
Prace 13-letniej Małgorzaty Bławut (na zdjęciu z pierwsza z lewej) z Nowej Wsi, po raz kolejny okazały się najlepsze w Polsce. Młoda plastyczka zdobyła I Nagrodę w VII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Moja Kartka Walentynkowa”, zorganizowanym przez Dom Kultury w Kielcach (kilka miesięcy wcześniej Małgosia również zajęła I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. „Światło”).
Wyróżnieniami uhonorowane zostały: Jowita Święch (14 lat) i Zuzanna Zych (11 lat). Wszystkie dziewczęta wykonały kartki na zajęciach kółka plastycznego MGOKiS Dobczyce, prowadzonych przez Paulinę Steligę w Nowej Wsi
 
 Image
 
Do konkursu złożono 730 prac z całego kraju.Komisja artystyczna konkursu przyznała 6 nagród i kilkanaście wyróżnień. Jurorzy oceniali pomysłowość, pracochłonność, a także wiarygodność i oryginalność prac. Konkurs miał charakter otwarty (uczestnicy mieli od kilku do kilkunastu lat), bez podziału na kategorie wiekowe.
 
 Image
 
Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 14 lutego w pięknie odrestaurowanym Domu Kultury „Zameczek” w Kielcach, podczas wernisażu wystawy najlepszych prac.
 
< Poprzedni   Następny >
Wyszukiwarka
 
Biuletyn Informacji Publicznej
 
Współpraca
 
Telewizja Powiatowa Myślenice