Aktualności arrow Aktualności arrow Kawiarnia Muzyczna MGOKiS: Anna Jantar - Wspomnienie
Kawiarnia Muzyczna MGOKiS: Anna Jantar - Wspomnienie
wtorek, 28 styczeń 2014
Image
 
„Tyle słońca w całym mieście”, „Radość najpiękniejszych lat”, „Nie wierz mi nie ufaj mi”, „Tylko mnie poproś do tańca”, „Moje jedyne marzenie”, „Za każdy uśmiech Twój”, „Za wszystkie noce” – tych i wielu innych przebojów z repertuaru jednej z najwybitniejszych gwiazd polskiej estrady, Anny Jantar, wysłuchała publiczność w niedzielny wieczór 26 stycznia, w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Dobczycach. Wieczór poświęcony artystce odbył się w ramach VIII koncertu z cyklu „Kawiarnia Muzyczna MGOKiS”, we foyer Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego.
 
Image
 
Image 
 
Żywa reakcja publiczności, która włączyła się we wspólne śpiewanie piosenek: „Baju Baj”, „Staruszek Świat”, „Moje jedyne marzenie”, „Najtrudniejszy pierwszy krok” i innych - była doskonałym dowodem na to, że przeboje „bursztynowej dziewczyny” są nieśmiertelne. Wiele emocji wzbudziła piosenka „To co dał nam świat” będąca swoistym hołdem dla nieżyjącej piosenkarki, skomponowana po śmierci artystki przez jej męża Jarosława Kukulskiego, a zaśpiewana po raz pierwszy przez Krzysztofa Krawczyka.
 
Image
 
Image
 
Image
 
Muzyczny życiorys Anny Jantar przypomniała, znana dobczyckiej publiczności, doskonała wokalistka – Katarzyna Radwańska oraz znakomici muzycy: Wojciech Wachułka (instrumenty klawiszowe), Witold Chronowski (gitara), Bartłomiej Szczepański (perkusja, instrumenty perkusyjne).
 
Image
 
Image
 
Image
 
Już dziś zapraszamy na kolejny koncert - 23 lutego w Kawiarni Muzycznej MGOKiS wystąpi Konrad Cygal, w którego wykonaniu usłyszymy koncert arii i pieśni - „Słowiańska Dusza w Muzyce Wokalnej”. Konradowi akompaniować będzie Michalina Kałużny.
 
Image
 
< Poprzedni   Następny >
Wyszukiwarka
 
Biuletyn Informacji Publicznej
 
Współpraca
 
Telewizja Powiatowa Myślenice